دانش خانواده
روابط جنسی و زناشویی🔞

بهترین پوزیشن برای زود انزالی

دانش خانواده دانش خانواده

اگر شما هم اتاق خوابتان خیلی پرماجرا نیست با نگاهی به این 45 پوزیشن رابطه جنسی به رابطه اتان تنوع بدهید .بعضی ها همیشه از پوزیشن های سکس تکراری استفاده می کنند.در صورتی که اختراع پوزیشن های جدید می تواند ارگاسم بهتری برای شما و شریک زندگی تان به ارمغان بیاورد و رابطه جنسی شما را بسیار لذت بخش تر کند.

انواع پوزیشن زناشویی

 

به طور کلی تمام پوزیشن های زناشویی فارغ از وضعیت خوابیده ،نشسته و یا ایستاده در سه گروه کلی قرار می گیرند.. و معمولا شما بسته به وضعیت جسمانی تان و یا طبق عادت از یکی از این سه گروه استفاده می کنید. هر کدام از این پوزیشن ها از جهت امکاناتی که در حین رابطه جنسی در اختیار شما می گذارند متفاوت هستند.

پوزیشن هایی که مرد در بالا قرار دارد

 

در این وضعیت ها مرد در بالای زن قرار دارد و در نتیجه صورت شما در مقابل همسرتان است . مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن میسیونری ( Missionary Position ) است . در پوزیشن میسیونری امکان بوسه های داغ و عشقبازی در حین رابطه راحت تر در دسترس است.

 پوزیشن هایی که زن در بالا قرار دارد

 

در این وضعیت ها زن بالاتر از مرد قرار دارد و کنترل رابطه زناشویی را می تواند در دست بگیرد. مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن دختر کابوی یا دختر گاو چران ( Cowboy Girl Position ) است. اگر مرد چاقی بیش از حد دارد و یا زن نیاز به دخول کامل دارد این وضعیت بسیار کمک کننده است. در پوزیشن دختر کابوی لذت نگاه به رفتار آتشین زن توسط مرد و امکان تحریک کلیتوریس توسط زن کاملا در دسترس است.

زنم قهر کرده چیکار کنم برگرده

 دخول از پشت

 

در این وضعیت ها مرد در پشت زن قرار می گیرد. مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن گربه ای ( Cat style – Dog Style ) است .در این گروه از پوزیشن ها امکان حرکت هم برای زن و هم مرد وجود دارد و حرکات سریعتر و محکمتر قابل انجام است

در اینجا بهترین پوزیشن های سکس را گرد آورده ایم ولی واقعیت این است که در هر کسی چند تا ازاین پوزیشن ها کارآمد و لذت بخش است. شما می توانید این وضعیت ها را تست کنید و در نعدادی مهارت خود را بالا ببرید.

در هر بخش 3 قسمت وجود دارد :

1- چکار بکنید : در این قسمت شما یاد می گیرد وضعیت بدنی شما و شوهرتان به چه صورت باشد.

2-این پوزیشن چه کمکی کی کند : در این بخش به شما درباره فایده این وضعیت گفته می شود .

3-حرکت را آتشین کنید : در اینجا شما یاد می گیرید چطور حرارت رابطه جنسی را بالا ببرید.

اگر سوالی دارید یا نظری دارید از طریق فرم پایین این صفحه بپرسید.

چهل پوزیشن زناشویی مختلف

رابطه جنسی
رابطه جنسی

همانطور که گفتیم استفاده از روش های مختلف روابط جنسی نه تنها صمیمت میان زوجین را بیشتر می کند بلکه باعث می شود زوجین تمایل بیشتری به انجام رابطه جنسی داشته باشند برخی زوجین از مدل های مختلف پوزیشن برای رابطه دهانی نیز استفاده می کنند . در ادامه برخی از مدل های مختلف سکس را بیان خواهیم کرد :

 

رابطه جنسی همراه با بالش

در این پوزیشن زن به پشت خوابیده و یک عدد بالشت در زیر باسنش گذاشته می شود ، سپس مرد باید آلت تناسلی خود را از بالا به داخل واژن زن فرو کند . در این روش زن و مرد موازی یکدیگر قرار گرفته و برای هر دو طرف تحریک بسیار بالایی دارد .

 

روش داگ استایل و یا سگی

در پوزیشن داگ استایل زن باید به شکلی قرار بگیرد که دست ها و زانوهایش روی یک سطح صاف مانند زمین باشد و مرد در پشت او قرار بگیرد . روش سگی برای مرد و زن تحریک بالایی داشته و بهترین روش برای به ارگاسم رسیدن زنان می باشد .​

 

روش نیلوفر و یا لوتوس ( lotus )

در پوزیشن لوتوس مرد به صورت چهار زانو نشسته و زن از روبرو روی پاهای مرد می نشیند و باید با پاها و بازوهای خود مرد را بغل کند . پس از بغل کردن زن آلت تناسلی مرد باید وارد واژن شود ، در این روش بسیار لذت بخش خواهد بود زیرا باعث تنگی واژن زن خواهد شد .

 

پوزیشن نود درجه

در این روش زن باید در یک سطح صاف به پشت دراز کشیده و زانوهای خود را خم کند ، مرد نیز به پهلو قرار بگیرد به طوریکه بدنش از زیر زانوهای زن عبور کند یا بتواند از زانوی زن به عنوان تکیه گاه استفاده کند . در واقع این روش شبیه حرف انگلیسی T بوده که برای مردانی که زود انزالی دارند مناسب می باشد .

انواع پوزیشن
انواع پوزیشن

روش مقابل هم

در این روش زن باید روی یک سطح صاف به پشت بخوابد و پاهای خود را بالا برده و از هم باز کند و مرد نیز بین پاهای او قرار بگیرد . پوزیشن مقابل هم برای مردان تحریک زیادی ایجاد کرده و در نتیجه برای مردانی که دچار زودانزالی و زنانی که دیر به ارگاسم می رسند بسیار مناسب است .

پوزیشن دختر کابوی

در این روش مرد باید در یک سطح صاف به پشت بخوابد و زن در روی بدن او قرار گیرد به طوریکه صورت آن ها در مقابل هم باشد . زن با انجام حرکت چرخشی کمر و یا بالا و پایین شدن می تواند تحریک را انجام دهد ، لازم است بدانید که این روش برای زنان تحریک زیادی ایجاد می کند زیرا آلت تناسلی به طور کامل وارد واژن خواهد شد .

روش اسپونینگ و یا قاشقی ( spooning )

در این پوزیشن زن و مرد هر دو باید به یک پهلو ، پهلو راست و یا چپ قرار گرفته و زن ران های خود را کمی به داخل شکم ببرد و مرد آلت تناسلی خود را در واژن زن قرار دهد . پوزیشن اسپونینگ برای زنان نیز بسیار تحریک آمیز است زیرا مرد می تواند همزمان کلیتوریس را تحریک کرده و زن سریع تر به ارگاسم برسد .

 

روش پاها به سمت بالا یا گاوآهن

در این پوزیشن زن باید در یک سطح صاف بخوابد و پاهای خود را کمی به سمت بالا بیاورد و مرد آلت تناسلی خود را وارد واژن کند . در این حالت زن می تواند برای استراحت پاهای خود را روی شانه های مرد قرار دهد .

روش خرچنگی

در پوزیشن خرچنگی ، مرد باید روی یک سطح صاف به پشت بخوابد و زن نیز از پشت روی آلت تناسلی او بنشیند و ران هایش باید طوری باشد که روی ران های مرد قرار بگیرد . در این حالت مرد نیز می تواند سینه ها و یا کلیتوریس زن را با ماساژ دادن تحریک کند .

کتاب عشق شیرین

روش اسپات ( spot )

در این پوزیشن زن روی یک سطح صاف خوابیده به طوریکه واژن او روبرو آلت تناسلی مرد قرار بگیرد ، زن باید پاهای خود را به صورت ضربدری روی شانه های مرد قرار دهد . پوزیشن اسپات به دلیل تنگی واژن زن به شدت باعث تحریک جنسی زوجین خواهد شد .

 

روش ستونی

در این پوزیشن مرد به پشت خوابیده و یکی از پاهای او دراز است و دیگری را باید خم کند ، زن نیز باید روی پاهای او بنشیند و می تواند از پای خم شده به عنوان تکیه گاه نیز استفاده کند .

.پوزیشن پیچ و مهره

چکار بکنید : در نزدیکی لبه تخت یا نیمکت ، روی لگن و ساعد به صورت یک طرفه دراز بکشید و ران های خود را به هم فشار دهید و باسن خود را به عقب متمایل کنید. از همسرتان بخواهید بایستد و در حالیکه پاها را از هم کمی باز میکند ازپشت رابطه واژینال را انجام دهد

این وضعیت چه کمکی می کند: شما وقتی در این موقعیت جنسی ران های خود را به هم فشار می دهید باعث می شود همسرتان بخواهد که با نیروی بیشتری رابطه را انجام دهد.

حرکت را آتشین کنید: به جای اینکه به همسرتان اجازه دهید تمام کارها را انجام دهد ، سعی کنید باسن خود را بیشتر به عقب فشار دهید تا همسرتان با ضرباهنگ شما هم ریتم شود.

یکی شدن صورت ها

چکار بکنید : همسرتان روی صندلی یا لبه تخت نشسته است. رو در روی او قرار می گیرید ، پاها را در دو طرف قرار داده و در اغوش او فرو می روید.

این وضعیت چه کمکی می کند: در این موقعیت جنسی ، شما کنترل زاویه و عمق ورود و شدت حرکات را کنترل می کنید. نشسته بودن باعث می شود تحریکات در اختیار شما باشد ، بنابراین در این وصعیت خود را برای یک ماراتن جنسی آماده کنید.

حرکت را آتشین کنید: بگذارید انگشتان و دستانتان به جای شما صحبت کنند . پس از نشستن ، می توانید دست های خود را در هر کجای بدن خود و یا همسرتان قرار دهید تا جالب تر جلوه کنید. می توانید دستان همسرتان را نیز هدایت کنید.

برچسب ها

دانش خانواده

اهداف راه اندازی دانش خانواده 1-آموزش صحيح بر پايه اصول اخلاقي در مسير عرف و شرع 2-جلوگيري از انحرافات اخلاقي جوانان و ارزش نهادن به خانواده و امر ازدواج 3-آموزش صحيح زوجهاي جوان در زمينه کليه مسايل زناشوئي و روابط جنسي

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن