دانش خانواده
روابط جنسی و زناشویی🔞

جدید ترین پوزیشن خوابیدن با همسر

دانش خانواده دانش خانواده
پوزیشن خوابیدن زن و شوهر
پوزیشن خوابیدن زن و شوهر

آشنایی با انواع پوزیشن خوابیدن با همسر

می توان روحیات زوجین را از نحوه پوزیشن خوابیدن آنها در کنار یکدیگر فهمید. به احتمال زیاد شما فکر می کنید زوج هایی که پشت به بشت هم می خوابند باهم روابط خوب و عاطفی ندارند اما این موضوع کاملا بر‌عکس است. تحقیقات اخیر نشان می‌دهد می‌توان از روی شکل خوابیدن زوج‌ها ( پوزیشن زناشویی ) به ارتباط میان آن ها پی برد.

دلایل اصلی سوزش و خارش مقعد درمان طبیعی خارش باسن

پشت به پشت خوابیدن بدون لمس بدن

پوزیشن خوابیدن زن و شوهر
پوزیشن خوابیدن زن و شوهر

زوج‌هایی که پشت به هم می‌خوابند، رابطه‌ای ایمن و بادوام دارند. با توجه به تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که پنجاه درصد زوجین، پشت به هم خوابیده و ۲۷ درصدشان اصلا با هم تماسی ندارند. به نظر روانشناسان و مشاوران جنسی عدم تماس هنگام خواب و پشت به هم خوابیدن برخلاف آنچه عموم مردم گمان می‌کنند نشانه‌ روابط محکم بین زوجین است. این حالت نشان می‌دهد زوج‌ها در عین داشتن رابطه‌ای گرم به هم وابسته نیستند.

اموزش مصرف لوبریکانت|و عوارض ژل لوبریکانت

پشت به پشت خوابیدن همراه با لمس بدن

جدید ترین پوزیشن خوابیدن با همسر
جدید ترین پوزیشن خوابیدن با همسر

زوج‌هایی که یکی پشت به دیگری می‌خوابد، ارتباطی حمایتی دارند. هجده درصد زوج‌ها به این شکل می‌خوابند و در اکثر موارد مرد است که همسرش را از پشت بغل می‌کند. در این زوج‌ها یک نفر حس حمایتی برای طرف دیگر دارد.

عوارض خوردن و حکم شرعی خوردن واژن و آلت تناسلی | آموزش

خوابیدن بر روی شانه همسر

پوزیشنخوابیدن زوج ها
پوزیشنخوابیدن زوج ها

زوج‌هایی که حین خواب زن سر بر شانه مرد است، عاشق همند. این حالتی شایع مخصوصا در زوج‌هایی است که تازه زندگی مشترک را آغاز کرده‌اند و عشق بین همسران زیاد است.

آموزش ماساژ تحریک آمیز جنسی زنان

روبروی هم خوابیدن با فاصله

پوزیشن جنسی
پوزیشن جنسی

زوج‌هایی که روبروی هم اما بلافاصله می‌خوابند، ارتباط ضعیفی با هم دارند. دو درصد زوج‌ها این‌طور می‌خوابند و این نشان ارتباط بسیار کم بین آنهاست.

آموزش اصولی ارگاسم در زنان

روبروی هم خوابیدن با تماس بدنی

پوزیشن جنسی جدید
پوزیشن جنسی جدید

زوج‌هایی که روبری هم و با تماس می‌خوابند زوج‌هایی بسیار نزدیک هستند. این زوجها کاملا به هم نزدیک و صمیمی هستند. زوج‌هایی که روبروی هم می‌خوابند و بعد از هم جدا می‌شوند، زوج‌هایی مستقل و در عین حال وابسته اند. هشت درصد زوج‌ها اینطور می‌خوابند. این زوج‌ها روبری هم هستند و برای ۱۰ دقیقه پاهایشان با هم در ارتباط است اما بعد جدا می‌شوند و هر یک به یک سمت می‌‌خوابند این زوج‌ها زندگی خوبی دارند و در عین وابسته بودن، مستقل هستند.

حساس ترین نقطه بدن زنم چیه | نقاط حساس بدن دختر برای تحریک جنسی

برچسب ها

دانش خانواده

اهداف راه اندازی دانش خانواده 1-آموزش صحيح بر پايه اصول اخلاقي در مسير عرف و شرع 2-جلوگيري از انحرافات اخلاقي جوانان و ارزش نهادن به خانواده و امر ازدواج 3-آموزش صحيح زوجهاي جوان در زمينه کليه مسايل زناشوئي و روابط جنسي

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن