دانش خانواده
روابط جنسی و زناشویی🔞

رابطه جنسی با حیوانات

دانش خانواده دانش خانواده
رابطه جنسی با حیوانات
رابطه جنسی با حیوانات

رابطه جنسی با حیوانات یکی از اختلالات انحرافات جنسی است. صحبت از رابطه جنسی و لذت‌ها، همیشه شیرین نیست. برخی موارد با موضوعاتی مواجه می‌شویم که نه تنها شیرین نیستند، بلکه بسیار تلخ و زننده می‌باشند. رابطه جنسی با حیوانات نیز یکی از همین مباحث است که امروزه در جهان رو به گسترش است و حتی در برخی از مناطق مجاز نیز می‌باشد. ورای آسیب‌های جسمانی و آزار خود و حیوانات، این مسئله وضعیت سلامت روان افراد و جوامع را شدیدا مورد خطر قرار می‌دهند. در این مطلب درباره این موضوع که اساسا رابطه جنسی با حیوانات چگونه است و از کجا به وجود آمده صحبت می‌کنیم.

رابطه جنسی با اسب
رابطه جنسی با اسب

تاریخچه رابطه جنسی با حیوانات

در تاریخ باستان، نقاشی‌ها، مجسمه‌ها و سنگ نوشته‌هایی وجود دارد که در آن صراحتا رابطه جنسی با حیوانات تصویر شده است. در یک نقاشی غار در حدود 8000 سال قبل از میلاد، تصویر مردی که مفعول یک حیوان است به تصویر کشیده شده. می‌گویند مصری‌ها در مراسم مذهبی با بزها ازدواج می‌کردند. البته صحت و سقم این مطالب هیچوقت قابل تایید نخواهد بود. در برخی از معابد هند و سازه‌های اطراف سوئد نیز تصاویری از این دست وجود دارد.

مشخص نیست در گذشته این عمل نشانه قدرت و متعارف بوده یا عملی غیر عادی و شنیع شناخته می‌شده است. حتی به نظر می‌رسد که جنبه‌های طنز آمیز و سرگرم کننده آن بیشتر از رفع نیاز بوده باشد. برخی نیز معتقدند که این رفتار زاییده ذهن هنرمند است. در قرون وسطی و حاکمیت کلیسا، مجرمین اعمال زوفیلیایی با اعدام به وسیله حلق آویز کردن، سوزاندن و یا مرگ توسط حیوانات درنده محکوم می‌شدند. در تمام ادیان الهی، این عمل تقبیح و گناه محسوب می‌شود.

تاریخچه حیوان خواهی
تاریخچه حیوان خواهی

خطر بزرگ رابطه جنسی برای سلامتی بشر

روابط جنسی با حیوانات، عفونت‌هایی را از حیوانات به انسان‌ها منتقل می‌کند که به نام زونوز شناخته می‌شود. برخی از این عفونت‌ها از تماس معمولی و برخی از آن‌ها از طریق توسط مایع منی، و مایعات واژینال، ادرار، بزاق، مدفوع و خون حیوانات انتقال می‌یابد. عفونت‌های ناشناخته ای که هنوز علم پزشکی برای مقابله با آن آماده نیست اتفاق می‌افتد.

واکنش‌های آلرژیک نیز ممکن است اتفاق بیفتد. قارچ، انگل، هاری که با تاثیر بر سیستم عصبی منجر به مرگ می‌شود، سرطان، باکتری‌های منجر به مننژیت و مرگ، بیماری‌های کبد، ریه، مغز، قلب و کلیه که در صورت عدم درمان باعث مرگ می‌شود. این‌ها فقط تعدادی از بیماری‌هایی است که رابطه جنسی با حیوان برای انسان در پی دارد.

در کشورهای خاورمیانه این ارتباط با حیوانات اهلی مثل گوسفند، الاغ، گاو و مرغ شایع‌تر است. این مسئله، می‌تواند باعث آلودگی گوشت و محصولات این حیوانات شود و بیماری‌های غیر قابل درمانی را به وجود بیاورد.

باکتری
باکتری

درآمد زایی با رابطه جنسی | صنعت زوفیلیا!

در برخی از کشورها، رابطه جنسی با حیوانات به عنوان یک صنعت در حال گسترش است. فاحشه خانه‌های زیرزمینی که در آن حیوانات تربیت شده برای دادن خدمات جنسی به انسان‌های مبتلا به زوفیلیا، ردیف شده‌اند، مناظری بسیار وحشتناک به وجود آورده است. صنعت پورنوگرافی نیز از این بیماران برای کسب درآمد استفاده می‌کند و محصولات متنوعی را برای این افراد فراهم می‌کنند. به نظر می‌رسد به دو دلیل پوچ شدن رابطه جنسی، عاطفی و خانوادگی در غرب و محدودیت‌های سفت و سخت در کشور‌های مذهبی، این عمل در حال گسترش است و در صورت عدم مقابله صحیح، آینده ای نه چندان روشن در انتظار جامعه بشری است.

 

برچسب ها

دانش خانواده

اهداف راه اندازی دانش خانواده 1-آموزش صحيح بر پايه اصول اخلاقي در مسير عرف و شرع 2-جلوگيري از انحرافات اخلاقي جوانان و ارزش نهادن به خانواده و امر ازدواج 3-آموزش صحيح زوجهاي جوان در زمينه کليه مسايل زناشوئي و روابط جنسي

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن